AKCIJOS


*Akcija galioja RESTORANE ir pristatant MAISTĄ Į NAMUS. Pristatant į namus komplektą sudaro: bet kuri MAXI dydžio pica, gėrimo PEPSI skardinė ir česnakinis padažas. Restorane komplektą sudaro: MAXI dydžio pica ir gėrimas PEPSI. Paspauskite ant banerio ir sužinokite daugiau. Papildomos nuolaidos netaikomos. 

***

cc_dp_sausis_520x200.jpg

*Akcija galioja pigesniam dienos pietų kompeksui iš skyrelio „Dienos pietūs“. Akcija galioja restoranuose: Gedimino pr. 24, Vilniuje; Vilniaus g. 146, Šiauliuose; Santaigos g. 34G, Alytuje; Dariaus ir Girėno g. 3A, Marijampolėje. Akcija taip pat galioja užsakant maistą į namus Alytuje, Šiauliuose ir Marijampolėje. Papildomos nuolaidos netaikomos.

***

pica_nemokamai_520x200.jpg

Užsisakyk picą ir antrą, tokio pat dydžio, tokios pačios kainos arba pigesnę, gauk dovanų! Akcija taikoma picerijose su „CanCan“ nuolaidų kortele ir užsisakant maistą į namus be nuolaidų kortelės. Pateikiant užsakymą, iš anksto perspėkite padavėją, kad norėsite pasinaudoti akcija. Papildomos nuolaidos netaikomos. Daugiau informacijos apie akcijos sąlygas galima sužinoti www.cancan.lt  arba telefonu 8 659 88 777